ŽIVOT V RADOSTI  - Besedování Sandry Pogodové a Tomáše Lukavce.
Divadlo

ŽIVOT V RADOSTI - Besedování Sandry Pogodové a Tomáše Lukavce.

Ne 20. 10. 2024 | 19:00 LD Musilka

Inspirativní povídání hudebně doladí Standa Klapuch.

Pronájem. Akci pořádá Agentura Takjinak

Těšit se můžete na inspirativní povídání Sandry Pogodové a Tomáše Lukavce. Dozvíte se o jejich zážitcích z cest a pobytů v Thajsku, Tibetu, na Srí Lance nebo v poušti. 

Sdílení a poučení z osobních příběhů ze života a vzájemné inspirování se na cestě k duchovním přeměnám. Hlavně vše s humorem a nadhledem, tak jak je těmto dvěma úžasňákům vlastní. Besedy hudebně doladí ostravský skladatel, muzikant - hudební astronaut STANDA KLAPUCH.

- SANDRA POGODOVÁ je herečka a zpěvačka, která se věnuje osobnímu rozvoji, transformaci, seberealizaci a všemu kolem šťastného žití. Sandra nahrává inspirativní videa na svůj YouTube kanál: Sandra Pogodová Official: "ÚHEL POHLEDU"  Sandra napsala se svým´ tatínkem Richardem Pogodou dvě velice úspěšné knihy Hoď se do pogody a Buď v pogodě.

TOMÁŠ LUKAVEC je spisovatel na cestách a nezávislý brandingový konzultant. Vytvořil během 3 let vzdělávací agenturu s milionovými obraty, které se krátce ve svých 30 letech vzdal a vydal se putovat s batohem na zádech do světa. Vše, co se naučil, vepsal do své knižní prvotiny Jsi značka?!, která se krátce po vydání stala bestsellerem. Kniha čerpá ze zkušeností ve spolupráci s více jak 84 000 klienty, a to online i offline. Napsal další velmi úspěšné knihy Strážce majáku nebo beletriální triler s prvky mystéria Návrat do neznáma. Poslední Tomova kniha se jmenuje Vědma z Dálie. Tomáš dnes a denně inspiruje svým obsahem více jak 180 000 fanoušků na sociálních sítích, volně píše, přednáší nebo spí :-)


- STANDA KLAPUCH - hudební astronaut

Standa Klapuch je hudebník a skladatel, který prostřednictvím své hudby vytváří prostor pro odpočinek a relaxaci. Čerpá inspiraci především v přírodě a skrze svou hudbu vyjadřuje klid a harmonii, které v ní nachází.
Při jeho vystoupeních se můžete ponořit do světa klavíru, jinotajných zvuků, které vytváří pomocí různých nástrojů, hlasu, looperu a rytmických prvků.
Jeho hudba je jako klíč, který odemyká dveře do jiných dimenzí a umožňuje vstoupit do magického světa, kde se čas zastavuje, a pozemské starosti se rozplývají…

VSTUPENKY:
Cena - dospělý 450 Kč
Cena - student 12-17 let  225 Kč
Cena - ZTP a ZTP/P i doprovod  225 Kč

Přímý link na vstupenky  - https://takjinak.reenio.cz/cs/#/term/P905620/2024-10-20;viewMode=day

 

Web akce: https://www.takjinak.cz/zivotvradosti/

 

 

Vstupenky

1.-10. řada:
0 Kč
od 11. řady dozadu:
450 Kč
Vstupenky lze koupit také v kamenných prodejnách.
Zpět na seznam akcí